MEBLE KUCHENNE BRISTOL


 

BRISTOL

Ramy frontu wykonane są z litego drewna, a fornirowane wypełnienia z lakierowanego jesionu. Dopełnieniem są uchwyty w kolorze miedzianym.

MEBLE KUCHENNE NA WYMIAR ▪ BRISTOL

Meble kuchenne na wymiar Bristol to propozycja kuchni w stylu klasycznym z delikatną nutką stylu angielskiego. Kuchnia przypomina te, które często wspominamy z wakacji u naszych babć, lecz została unowocześniona dzięki wkomponowaniu w meble nowoczesnych sprzętów. Meble kuchenne na wymiar Bristol będą idealnym rozwiązaniem dla wszystkich osób, które marzą o kuchni jak za dawnych lat, lecz wykonanej z materiałów najlepszej jakości i doprawionej nutką nowoczesności, dzięki systemom szafek i szuflad, które pozwalają na wysoki komfort użytkowania tego modelu kuchni.

Meble kuchenne Bristol - lite drewno i fornir

Kuchnie Bristol to klasyczne i eleganckie ramy, które zostały wykonane z litego drewna, natomiast fronty to fornirowany jesion. Dodatkowym elementem klasycznym są przepiękne okrągłe uchwyty w miedzianym kolorze.

Kto powiedział, że klasyczna kuchnia nie może świetnie współgrać z nowoczesnymi pomieszczeniami? Kuchnia Bristol jest na to idealnym dowodem. Mimo tego, że wizualnie przewyższa w niej design klasyczny, posiada ona delikatne nuty nowoczesności, które - będąc powiązane z nowoczesnym salonem czy jadalnią - na pewno stworzą duet idealny.