MEBLE KUCHENNE NA WYMIAR


MEBLE KUCHENNE NA WYMIAR

MEBLE KUCHENNE ZAPROJEKTOWANE I WYKONANE W SAS WNĘTRZA I KUCHNIE.

 

MEBLE KUCHENNE GABRIEL

Lustra na frontach oraz utrzymanie kuchni w jasnej tonacji, sprzyjają stworzeniu wrażenia większej przestrzeni. Zobacz meble kuchenne na wymiar Gabriel.

SAND

Kuchnia emanuje życiem, dzięki połączeniu frontu lustrzanego z matowym lakierem w kolorze piaskowym.

BRISTOL

Ramy frontu wykonane są z litego drewna, a fornirowane wypełnienia z lakierowanego jesionu. Zobacz meble kuchenne Bristol zaprojektowane i wykonane w Sas Wnętrza i Kuchnie.

BLACK STONE

Szlachetny kamienny fornir na frontach, podkreśla luksusowy charakter kuchni i dodaje jej wyjątkowego stylu.

Malmo

Stylistyka kuchni Malmo to kompromis pomiędzy stylem skandynawskim, nowoczesnym i loftowym.

PACIFIC

Kamienne fronty doskonale współgrają z naturalnym charakterem drewna. Centralnym elementem kuchni jest wielofunkcyjny blat.

BLACK & WHITE

Nowoczesna, bezuchwytowa kuchnia z frontami na wysoki połysk.

BALTIC

Fronty z rowkami oraz skórzany uchwyt nadają kuchni lekkiego skandynawskiego klimatu.

PETROL

Połączenie intensywnie niebieskiego frontu z elementami i naturalnego dębu stanowi bardzo odważne i nowoczesne rozwiązanie . Meble o obłych formach to oryginalne rozwiązanie dla poszukujący rozwiązań innych niż wszystkie.

BRONZE METALLIC

Ciepłe, naturalne drewno w idealnej harmonii z nowoczesną powierzchnią frontu w kolorze miedziano-brązowym. Ten metalicznie lakierowany front o wyjątkowej strukturze wyznacza bardzo eleganckie akcenty.

SATIN

Nowa odsłona francuskiego stylu dworkowego. Miejsce dla całej rodziny, z regałami i szafkami pełnymi wspomnień o ostatnim urlopie.

BREDA

Front kasetonowy w kolorze magnolii nadaje przytulnej atmosfery. Podświetlone szklane szafki górne i elegancko kontrastujące powierzchnie płyt roboczych to elementy stylu rezydencji pozamiejskich w nowoczesnej interpretacji.

MONTANA

Nowoczesny front drewniany o wyglądzie rowkowym jest jednocześnie rustykalny i elegancki.

BRILLIANT WHITE

Czysta Elegancja. Estetyka i funkcjonalność: szklane fornty w kolorze brylantowej bieli, cechujące się ponadczasowym pięknem.

LOTUS

Wyrazista stylistyka zapewniająca silny kontrast. Nowoczesny front w kolorze szarym perłowym oraz blat roboczy w kolorze szarym dębowym tworzą̨ niezwykle ciepłą atmosferę.

BALI

Żywa optyka drewna z wyraźnym rysunkiem słojów, morskie akcenty kolorystyczne tworzą atmosferę, w której dobrze się czujesz.

BLACK WOOD

Meble kuchenne w kolorze głębokiej czerni, sprawiają wrażenie luksusu i ekstrawagancji. Czerń to bowiem najbardziej elegancki i szykowny ze wszystkich kolorów.

BABY BLUE

Wyjątkowo lekka, pastelowa, nowoczesna kuchnia. Przywodząca na myśl powietrze i wodę. Żadnych zbędnych kolorów i sprzętów.

BASIC

Kto dużo podróżuje, musi mieć dom, do którego będzie chętnie wracał. Na przykład dzięki otwartej kuchni z przytulną atmosferą.

CHERRY

Jasność i lekkość. Pionowa struktura drewna, szczotkowane powierzchnie i jasne formy stanowią ukoronowanie otwartych, białych regałów