MEBLE KUCHENNE NA WYMIAR BLACK STAR


MEBLE KUCHENNE▪BLACK STAR

Przedstawiamy zdjęcia z realizacji naszych mebli kuchennych na wymiar, w domu jednorodzinnym w Zielonej Górze. Charakterystycznym elementem tej kuchni są fronty z naturalnego kamienia. Ich chropowata, zróżnicowana faktura i ciemnoszare wybarwienie doskonale łączy się z ciepłym drewnem szaf.
W monolitycznej drewnianej zabudowie ukryliśmy lodówkę, szafy z licznymi systemami do wygodnego przechowywania produktów oraz drzwi do spiżarki.

Ustalając szczegóły tych mebli kuchennych na wymiar działaliśmy we współpracy z Inwestorami oraz projektantką Aldoną Karwacką Aldesign Projektowanie Wnętrz Aldona Karwacka, która odpowiada za projekt wnętrz domu.

Zobacz także inne zaprojektowane i wykonane przez nas: meble kuchenne na wymiar.

kuchnie na wymiar zielona góra (18) kuchnie na wymiar zielona góra (18) kuchnie na wymiar zielona góra (18) kuchnie na wymiar zielona góra (18) kuchnie na wymiar zielona góra (18) kuchnie na wymiar zielona góra (18) kuchnie na wymiar zielona góra (18) kuchnie na wymiar zielona góra (18) kuchnie na wymiar zielona góra (18) kuchnie na wymiar zielona góra (18) kuchnie na wymiar zielona góra (18) kuchnie na wymiar zielona góra (18) kuchnie na wymiar zielona góra (18) kuchnie na wymiar zielona góra (18) kuchnie na wymiar zielona góra (18) kuchnie na wymiar zielona góra (18)