KUCHNIA W MĘSKIM APARTAMENCIE


KUCHNIA W MĘSKIM APARTAMENCIE

Przedstawiamy zdjęcia wykonanych przez nas mebli kuchennych na wymiar w apartamencie w Zielonej Górze, według projektu architekta Piotra Bileńskiego. Na pierwszy rzut oka, czarne matowe fronty mogą wydawać się trudne w utrzymaniu czystości.
Nasze meble kuchenne wykończone są specjalną powłoką AntiFinger, dlatego nie musimy obawiać się o ślady palców na szafkach podczas użytkowania kuchni. Ich powierzchnia jest też znacznie łatwiejsza w czyszczeniu oraz odporniejsza na zarysowania.
Nasze kuchnie wykonujemy z dbałością o każdy detal. W tym przypadku warto zwrócić uwagę na laminowany blat, który wykończyliśmy czarnym obrzeżem.
Dzięki temu, standardowy blat sprawia wrażenie ultra cienkiego i wtapia się w zabudowę kuchenną. Za sprawą unikalnej metody produkcji nasze blaty kuchenne są wodoodporne oraz mają wysoką odporność na zarysowania.
Ich wyczuwalna pod palcami faktura idealnie odwzorowuje prawdzie drewno, dając intensywne wrażenia wizualne jak i dotykowe.Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych!
W tym przypadku nie lada wyzwaniem, było wniesienie do mieszkania blatu i niszy w jednym 4 metrowym kawałku. Dzięki temu uniknęliśmy niepotrzebnych łączeń na ścianie i blatach, a efekt końcowy był zdecydowanie tego wart.
Zobacz także inne zaprojektowane i wykonane przez nas: meble kuchenne na wymiar.