BLACK STONE


 

Kuchnia "Black Stone"

Dzieki szlachetnemu fornirowi kamiennemu o niepowtarzalnej i naturalnej strukturze powstał kontrast do zielonej roślinności.

Meble kuchenne na wymiar Black Stone

Meble kuchenne na wymiar Black Stone to połączenie szlachetnego kamienia o ciekawej strukturze z naturalnością drewnianych frontów. Kuchnie na wymiar Black Stone to nowoczesność w najlepszym wydaniu. Drewno i kamień idealnie wkomponują się w każde pomieszczenie i będą stanowiły spójną i harmonijną całość z pozostałymi aranżacjami w mieszkaniu.

Black Stone - dominujący kamień przełamany naturalnym drewnem

W kuchni na wymiar Black Stone kamień jest materiałem dominującym, lecz by nie był zbyt przytłaczający został przełamany naturalnym drewnem o ciepłej barwie. Kuchnia tego typu to klasyka i elegancja, która będzie świetnym rozwiązaniem zarówno do wnętrz aranżowanych nowocześnie, jak i klasycznie.

Meble kuchenne na wymiar - gwarancja zadowolenia

Wybierając meble kuchenne na wymiar zyskujesz pewność, iż Twoje zamówienie będzie wykonane z należytą starannością i zgodnie z wszelkimi normami. Ponadto, by każdy klient był w stu procentach zadowolony z usług, korzystamy z najnowocześniejszych systemów szuflad i szafek, co sprawia, że oprócz fantastycznego wyglądu kuchnie są niezwykle praktyczne.

Jeśli lubisz rozwiązania nietuzinkowe łączące w sobie takie materiały dekoracyjne, jak kamień i drewno, postaw na meble kuchenne na wymiar Black Stone.